Плевен

Облачно -2°C
E 3 m/s

чт 00:00
Усеща се като: -6 °C
Видимост: 6 km

чт
02:00
Предимно облачно
-3°
чт
08:00
Облачно
-5°
чт
14:00
Променлива облачност

чт
20:00
Предимно облачно
-2°
пт
02:00
Облачно
-2°
пт
08:00
Облачно
-4°

Foreca